Gruaja bëhet virale në rrjet, ecën nëpër aeroport e veshur vetëm me bikini

Ndryshe

Gruaja bëhet virale në rrjet, ecën nëpër aeroport e veshur vetëm me bikini

Më: 6 shtator 2021 Në ora: 22:51
Foto ilustrim

Një video e një vajze është bërë virale në internet pasi shihet e veshur vetëm me bikini dhe një maskë në fytyrë brenda një aeroporti në Miami. Videoja tregon gruan e re duke ecur ndërsa mbante vetëm një çantë në shpinë.

Videoja u postua nga ‘Humans of Spirit Airlines’ krahas së cilës shkruhej: “Kur keni një festë në mesditë dhe një fluturim në 4 pasdite."

Biondja që lëviz nëpër aeroport me bikini të gjelbërta ka marrë mijëra komente.

Është e paqartë nëse gruaja hipi në aeroplan e veshur me veshjen e saj gati për plazh. Por nëse e ka bërë, do të thotë që ka shkelur rregullat e transportit të Spirit, raportoi The New York Post. 

Shfaq komentet
comments powered by Disqus
Më të lexuarat
Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat