Gruaja bie nga ballkoni teksa po bënte seks me të dashurin

Ndryshe

Gruaja bie nga ballkoni teksa po bënte seks me të dashurin

Më: 26 shtator 2021 Në ora: 15:12
Një grua ra nga ballkoni dhe përfundoi në pjesën e sipërme të një makine.

Kemi dëgjuar shpesh aksidente që ndodhin gjatë marrëdhënieve seksuale, megjithatë ajo që ka ndodhur me një çift në Taipei ishte gati tragjike, pasi një grua ra nga ballkoni dhe përfundoi në pjesën e sipërme të një makine.

Incidenti u regjistrua nga kamerat CCTV duke treguar momentin e pakëndshëm me gruan që binte mbi një sedan të zi të parkuar para ndërtesës së apartamenteve.

Nga përplasja, gruaja dukej se gruaj kishte marrë dëmtime të rënda në kurriz, ndërsa partneri mundohet ta qetësojë duke e përqafuar dhe puthur.

Një dëshmitar okular tha për mediat lokale: "Po shkoja në shtëpi kur ndodhi. Unë nuk e pashë të binte, por dëgjuam një zhurmë të madhe dhe ajo përfundoi mbi makinë”.

Video KËTU.

Shfaq komentet
comments powered by Disqus
Më të lexuarat
Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat