Sulmoi të moshuarin, gjobitet me 1 mijë euro pronari i një “pitbulli”

Ndryshe

Sulmoi të moshuarin, gjobitet me 1 mijë euro pronari i një “pitbulli”

Më: 26 shtator 2021 Në ora: 23:04
Foto ilustrim

Një i moshuar në Greqi është sulmuar nga një qen i llojit pitbull.

Ngjarja ndodhi në Kalkidonna në Selanik.

Pronari i tij e kishte nxjerrë në shëtitje në momentin kur qeni sulmoi të moshuarin duke i shkaktuar lëndime në bërryl.

Policia arrestoi pronarin dhe e gjobiti atë me 1 mijë euro.

Shfaq komentet
comments powered by Disqus
Më të lexuarat
Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat