Aligatori i madh ha një aligator më të vogël, pamjet virale

Ndryshe

Aligatori i madh ha një aligator më të vogël, pamjet virale

Më: 3 tetor 2021 Në ora: 08:22
Pamje nga vendi i ngjarjes

Një video ku shihet një aligator duke ngrënë një aligator tjetër më të vogël është bërë virale në mediat sociale.

Sipas mediave të huaja, videoja, e cila u postua në Twitter të enjten nga Taylor Soper, tregon një aligator masiv, jeshil të errët me një aligator më të vogël në gojë.

Pastaj, aligatori më i madh goditet me dhunë.

Ai vlerësoi në Twitter se krijesat më të vogla ishin rreth 2 metra të gjata.

Soper, i cili punon në sigurime, tha se babai i tij vuri re aligatorët dhe ai “kapi kamerën dhe filloi regjistrimin”.

Ai shtoi se familja e tyre beson se ata e panë aligatorin më të vogël fundjavën e kaluar në një vend të ngjashëm, por ai po hante një aligator tjetër, madje edhe më të vogël.

Më të lexuarat
Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat