A është kjo video më e frikshme që keni parë? Kujdes kur merrni ashensorin... - Bota Sot
A është kjo video më e frikshme që keni parë? Kujdes kur merrni ashensorin...

Ndryshe

A është kjo video më e frikshme që keni parë? Kujdes kur merrni ashensorin...

Më: 12 maj 2017 Në ora: 08:08
Pamje nga video

Kamerat e fshehura shpesh janë qesharake dhe të bezdisshme. Por kjo që do shihni është shumë e frikshme.

Një video e publikuar në rrjete sociale tregon momente kur një person i veshur me rroba të bardha dhe një maskë që e bëjnë të duket si fantazmë, iu shfaqet njerëzve në rrugë, ashensor e shkallë lëvizëse, përcjell Bota sot.

Ajo qëndron e palëvizshme dhe në momentin që personat afrohen dhe duan ta prekin, ajo fillon të vrapojë dhe i ndjek ata.

Më poshtë mund të shikoni videon, që është mjaft e frikshme./BS/

Më të lexuarat
Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat
Sondazh
test
Tjera