Tmerrohet nga merimanga në tavan, bërtet derisa provon ta largojë - Bota Sot
Tmerrohet nga merimanga në tavan, bërtet derisa provon ta largojë

Ndryshe

Tmerrohet nga merimanga në tavan, bërtet derisa provon ta largojë

Më: 8 nëntor 2017 Në ora: 20:02
Pamje nga video

Lorraine Walsh nga Tralee e Irlandës, nuk ka guxuar të dilte nga kuzhina, nga frika se sipër derës ishte një merimanga.

Në përpjekje për ta hequr insektin prej të cilit frikësohej, ajo ka marrë fshesën me rrymë, por nuk mund t’i afrohej pranë sa duhet.

Shoqja vetëm e filmonte dhe qeshte, por njëjtë si ajo kishte frikë nga merimanga dhe nuk po i ndihmonte aspak.

Më poshtë mund të shihni reagimet e saj, kur hipi mbi karrige dhe bërtiste e tmerruar nga gjallesa e vogël. 

Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat