Motivon të bijën me një çips, për ta bërë t’i hedhë hapat e parë - Bota Sot
Motivon të bijën me një çips, për ta bërë t’i hedhë hapat e parë

Ndryshe

Motivon të bijën me një çips, për ta bërë t’i hedhë hapat e parë

Më: 8 nëntor 2017 Në ora: 20:05
Pamje nga video

Ben Hayman nga Australia, ka treguar se si e motivon Evian e vogël, që të nisë të ecë.

Babai ka marrë një çipsi dhe ia mbante përpara vogëlushes që ka 13 muaj, e cila me vështirësi mbante balancën në këmbë.

“Ka bërë hapat e parë, e pabesueshme se çfarë bëjnë vajzat për ushqim”, ka shkruar Ben lidhur me rastin.

Videoja ku shihet ky moment i këndshëm, është pëlqyer shumë duke bërë që të shpërndahet me shpejtësi në internet. 

Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat