Babai më i mirë i vitit - Bota Sot
Babai më i mirë i vitit

Ndryshe

Babai më i mirë i vitit

Më: 8 nëntor 2017 Në ora: 22:26
Pamje nga video

Ky baba i ka dhënë dhuratën më të bukur vajzës së tij. Ajo është shumë e vogël për të ngarë biçikletën, për më tepër në mal, kështu që babai i saj bëri dicka të bukur.

Ai ka krijuar një garë “mountain bike” të vetën, që shfaqet në ekranin e televizorit, teksa vajza përjeton të njëjtat ndjesi teksa ndodhet në motorin e saj lodër. Një mrekulli për të realizuar ëndrrat e fëmijëve, dhe për këtë ai është cilësuar si babai më i mirë i vitit.

Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat