Avioni “në luftë” me erën - Bota Sot
Avioni “në luftë” me erën

Ndryshe

Avioni “në luftë” me erën

Më: 9 nëntor 2017 Në ora: 12:49
Portugali

Një video virale tregon momentet kur një avion tenton të ulet mes erërave të forta në një nga aeroportet më të rrezikshme në botë.

Madeira Airport, i njohur dhe si Cristiano Ronaldo International Airport është një nga vendet më të vështira për të ulur avionin.

Erërat e forta, si dhe një pistë e shkurtër që përfundon në oqean e bëjnë më të vështirë për pilotët, të cilët kanë nevojë për një trajnim shtesë. Një i tillë është filmuar teksa lufton të ulet në pistë.

Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat