Një tjetër Guinness i çuditshëm - Bota Sot
Një tjetër Guinness i çuditshëm

Ndryshe

Një tjetër Guinness i çuditshëm

Më: 9 nëntor 2017 Në ora: 20:08
Pamje nga video

Rekordet Guinness janë nga më të çuditshmet dhe më i fundit i vendosur nga akrobatja kineze Liu Teng nuk mbetet pas.

Ajo ka përshkruar 20 metra brenda 15.54 sekondave duke u rrotulluar. Ajo theu në këtë mënyrë rekordin Guinness të vendosur në 2013-ën nga Leilani Franco, i cili përshkroi të njëjtën distancë për 17.47 sekonda.

Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat