Ruani telefonat nga macet - Bota Sot
Ruani telefonat nga macet

Ndryshe

Ruani telefonat nga macet

Më: 10 nëntor 2017 Në ora: 08:03
Foto ilustrim

Macet janë një ndër kafshët shtëpiake më kurioze dhe prova më e fundit janë telofanat dhe kompjuterat.

Duke parë pronarët e tyre që nuk shqiten nga këto aparatura ato janë parë që të “luajnë” me to në momentin që u kanë rënë në “dorë”.

Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat