Nervozuan të pranishmit me formën si e përdorën shkopin për selfie - Bota Sot
Nervozuan të pranishmit me formën si e përdorën shkopin për selfie

Ndryshe

Nervozuan të pranishmit me formën si e përdorën shkopin për selfie

Më: 10 nëntor 2017 Në ora: 16:05
Pamje nga video

Partnerët e paemëruar nga Shtetet e Bashkuara, kanë nervozuar të pranishmit në aeroport, duke e përdorur shkopin për selfie në një formë krejtësisht të gabueshme.

Derisa përpiqeshin të fotografoheshin para se të nisen për pushime, ata e mbajtën telefonin në dorë, duke mos e kapur fundin e shufrës.

“Ka blerë pajisjen, por nuk e ka lexuar manualin”, si dhe “dikush t’ju tregonte, nuk do ishte gabim”, kanë qenë dy nga komentet që kanë marrë më së shumti pëlqime.

Më poshtë mund të shihni formën e çuditshme të përdorimit, që ka habitur shikuesit se si e ngatërruan. 

Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat