Zuri beben që po binte nga shtrati, derisa mbante në duar binjakun tjetër - Bota Sot
Zuri beben që po binte nga shtrati, derisa mbante në duar binjakun tjetër

Ndryshe

Zuri beben që po binte nga shtrati, derisa mbante në duar binjakun tjetër

Më: 11 nëntor 2017 Në ora: 10:55
Pamje nga video

Babai i paemëruar nga Shtetet e Bashkuara, ka treguar aftësi të mahnitshme shkathtësie derisa po kujdesej për të bijtë e tij binjakë.

Derisa po e luhaste njërin në krah, fëmija tjetër u rrotullua dhe po rrëzohej, por ai ishte i shpejtë dhe e kapi para se të përplasej në dysheme.

“Supernëna tani e ka një konkurrencë prej këtij superbabai” si dhe “është ndjenja prindërore, që e shtyri të vepronte me shpejtësi”, kanë qenë dy komentet që u pëlqyen më së shumti.

Më poshtë mund të shihni momentin dramatik, kur babai veproi me shpejtësi teksa po kujdesej për dy fëmijë që qanin pa ndërprerë. 

Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat