Dëgjohet “zhurmë seksi” teksa raporton LIVE - Bota Sot
Dëgjohet “zhurmë seksi” teksa raporton LIVE

Ndryshe

Dëgjohet “zhurmë seksi” teksa raporton LIVE

Më: 12 nëntor 2017 Në ora: 10:16
Pamje nga videoja

Një grup shakaxhinjsh kanë bërë një shaka praktike me një gazetare të BBC-së.

Teksa  korrespondentja Emma Vardy po raportonte jashtë Westminster-it, filluan të dëgjohen zhurma që besohet të jenë nxjerrë nga një klip pornografik.

Sidoqoftë, përkundër kësaj pengese dhe këtij momenti të sikletshëm, Vardy arriti që ta përfundojë raportimin e saj duke injoruar zhurmat që vinin nga afër.

Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat