Vizitë në hotelin e veçantë

Ndryshe

Vizitë në hotelin e veçantë

Nga: N.A Më: 13 nëntor 2017 Në ora: 09:09
Pamje nga hoteli

Një pjesë e madhe e njerëzve ëndërrojnë që pushimet e tyre dimërore t'i kalojnë në një hotel te veqantë të pa parë më herët. Ëndrra e tyre mund të realizohet nëse ata vizitojnë hotelin "5 Milion Star" në Islandë.

Ajo çfarë e bën të veçantë këtë hotel, janë dhomat me mure të tejdukshme, të cilat iu ofrojnë turistëve pamje të veçanta dhe të shumëllojshme./BS

Image
Image

 

Image
Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat