Meteorologu vendosi të sfidonte erën e fuqishme dhe temperaturat e ulëta - Bota Sot
Meteorologu vendosi të sfidonte erën e fuqishme dhe temperaturat e ulëta

Ndryshe

Meteorologu vendosi të sfidonte erën e fuqishme dhe temperaturat e ulëta

Më: 13 nëntor 2017 Në ora: 09:59
Sipas mediave të huaja, bëhet fjalë për Tony Pandham i cili përballon erën prej rreth 170km/h.

Në një video të publikuar nga mediat e huaja thuhet se shihet një meteorolog në SHBA, i cili kishte vendosur ti rezistonte motit ekstrem.

Sipas mediave të huaja, bëhet fjalë për Tony Pandham i cili përballon erën prej rreth 170km/h.

Por kjo nuk është e tëra. Një gjë të tillë ai kishte vendosur ta bënte në një temperaturë ekstreme të ftohtë.

Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat