Fshesa e autolarjes rrotullon punëtorin - Bota Sot
Fshesa e autolarjes rrotullon punëtorin

Ndryshe

Fshesa e autolarjes rrotullon punëtorin

Më: 13 nëntor 2017 Në ora: 16:21
Pamje nga video

Një personit i cili po punonte në një auto-larje, i ndodhi diçka e papritur.

Videoja e mëposhtme tregon momentin kur personi – emri i të cilit nuk është bërë i ditur, kapet papritur nga fshesa elektrike dhe më pas e rrotullon.

Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat