Mposht peshkaqenin duarthatë - Bota Sot
Mposht peshkaqenin duarthatë

Ndryshe

Mposht peshkaqenin duarthatë

Më: 14 nëntor 2017 Në ora: 15:11
Ilustrim

Një mjek britanik ka grushtuar peshkaqenin dhe ka arritur të shpëtojë nga dhëmbët e tij vdekjeprurës në Australi.

Ngjarja ka ndodhur në plazhin Avoka, 90 kilometra në veri të Sidnej.

Charlie Fray (25) ishte ujë kur papritmas aty doli bisha e frikshme.

Ai nuk u frikësua por vendosi të përballet me peshkaqenin, duke i dhënë disa grushte në kokë.

Frey shpëtoi nga më e keqja me disa plagë në krah.

Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat