Bën porosi nga interneti por ajo që i sjellin e lë “pa fjalë” - Bota Sot
Bën porosi nga interneti por ajo që i sjellin e lë “pa fjalë”

Ndryshe

Bën porosi nga interneti por ajo që i sjellin e lë “pa fjalë”

Më: 14 janar 2018 Në ora: 06:17
Ilustrim

Shpeshherë ndodh që porositë që bëjmë përmes internetit të na zhgënjejnë.

Dhe kështu i ka ndodhur edhe djalit në foto.

Ai porositi një kanotiere nëpërmjet internetit por i erdhi fustan.

Ai nuk ngurroi që ta veshë, të bëjë një fotografi me të dhe ta publikojë në internet

Fotografia e tij është bërë hit në rrjetet sociale ku ka shkaktuar të qeshura.

Shfaq komentet
comments powered by Disqus
Më të lexuarat
Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat
Sondazh
test
Tjera