Njeriu ndeshet me gjarprin në xhamin e makinës së tij gjatë ngasjes - Bota Sot
Njeriu ndeshet me gjarprin në xhamin e makinës së tij gjatë ngasjes

Ndryshe

Njeriu ndeshet me gjarprin në xhamin e makinës së tij gjatë ngasjes

Më: 30 qershor 2018 Në ora: 22:43
Pamje nga video

Layrd Mahler nga Arizona ishte tronditur kur ka zbuluar një gjarpër që shfaqet në xhamin e tij ndërsa po voziste në Phoenix.

Mahler i shpjegoi ABC 15 se ai vuri re se gjarpri doli nga motori i makinës së tij para se të përfundonte para tij në xham.

“I habitur, por në të njëjtën kohë isha duke vozitur, kështu që nuk kisha asnjë mënyrë që të më kaplonte paniku sepse nuk doja të bëja ndonjë aksident”, i tha Fox 10.

Mahler shpejt filloi xhirimin e incidentit dhe u përpoq duke përdorur pastrueset e xhamit të tij për të larguar gjarpërin, megjithatë, mysafiri i padëshiruar pastaj thjesht u mbështjellë rreth atyre para se të tërhiqej prapa.

Shfaq komentet
comments powered by Disqus
Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat
Sondazh Pas votimit të projektligjeve për shndërrimin e FSK-së në ushtri, a mund të ketë inskenime nga Serbia për një luftë të re në Ballkan?
Loading...