Kështu i numëron policia 8 milionë euro - Bota Sot
Kështu i numëron policia 8 milionë euro

Ndryshe

Kështu i numëron policia 8 milionë euro

Më: 1 korrik 2018 Në ora: 06:06
Pamje nga video

Policia spanjolle ka zhvilluar një megaoperacion, ku janë sekuestruar 8 milionë euro.

Sipas mediave dyshohet se kjo sasi e madhe parash është përfituar nga importi ilegal i produkteve, shitja dhe prodhimi pa taksa.

Po ashtu dyshohet se janë përfituar edhe nga aktivitete të tjera të paligjshme, si trafikimi i drogës.

Më poshtë shikoni videon si policia spanjolle numëron 8 milionë euro të sekuestruara.

 

Shfaq komentet
comments powered by Disqus
Më të lexuarat
Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat
Sondazh
test
Tjera