Ky njeri pi 300 çajra në ditë - Bota Sot
Ky njeri pi 300 çajra në ditë

Ndryshe

Ky njeri pi 300 çajra në ditë

Më: 2 korrik 2018 Në ora: 21:32
Patrick Geldard – Williams

Të gjithë jeni në dijeni për efektin qetësues që japin çajrat në momente kur gjendeni në stres.

Ato përveç që rregullojnë gjumin, ndihmojnë të luftoni dhe urinë nervore, transmeton Klan Kosova.

Por në Mbretërinë e Bashkuar, gjendet një njeri i cili ka pasion çajrat dhe po ashtu ka profesion t’i pijë ato çdo ditë.

Është Patrick Geldard – Williams, ai i cili ka pranuar se shijon për një ditë të paktën 300 lloje çajrash.

Megjithatë kjo nuk përfundon me kaq, pasi në kompaninë ku ai punon në testimin e çajrave ai thotë se ka arritur të thyej rekordin pasi në një nga ditët kishte shijuar deri në një mijë çajra në ditë.

Për më shumë detaje ja pamjet më poshtë:

Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat
Sondazh Pas votimit të projektligjeve për shndërrimin e FSK-së në ushtri, a mund të ketë inskenime nga Serbia për një luftë të re në Ballkan?
Loading...