Momenti kur polici amerikan futet me urgjencë në veturë kur rrufeja godet tokën - Bota Sot
Momenti kur polici amerikan futet me urgjencë në veturë kur rrufeja godet tokën

Ndryshe

Momenti kur polici amerikan futet me urgjencë në veturë kur rrufeja godet tokën

Më: 3 korrik 2018 Në ora: 07:47
Pamje nga video

Një polic i Floridës mund ta quaj veten njeriun më me fat, për faktin se për pak metra i ka shpëtuar rrufesë që goditi tokën prapa shpinës së tij.

Kamerat e sigurisë kanë filmuar momentin kur në parking godet rrufeja në tokë, dhe vetëm disa metra larg atij vendi gjendej një polic që po futej në veturë.

Videoja 15 sekondëshe tregon policin e stacionit Apopka në Florida, që nga frika se mund ta pësoj nga goditja e dytë futet me shpejtësi brenda veturës.

Si rezultat i goditjes së fuqishme trafoja e rrymës është shkatërruar plotësisht, ndërsa ekipet e zjarrfikësve kanë dalur me urgjencë në vendin e ngjarjes për ta lokalizuar zjarrin. 

Më të lexuarat
Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat
Sondazh
test
Tjera