Ja pamjet e tmerrshme ku foshnja i shpëton mrekullisht aksidentit - Bota Sot
Ja pamjet e tmerrshme ku foshnja i shpëton mrekullisht aksidentit

Ndryshe

Ja pamjet e tmerrshme ku foshnja i shpëton mrekullisht aksidentit

Më: 4 korrik 2018 Në ora: 06:48
Pamje nga video

Ky është momenti tronditës kur një makinë për pak sa nuk përplasi një foshnje në karrocë.

Në video do të shihni se si fëmija në karrocë papritmas del nga trotuari në rrugë pasi i kishte rrëshqitur nga dora nënës së saj që vrapon për ta shpëtuar.

Për fat të mirë shoferi tregohet i kujdesshëm dhe reagon me kohë duke frenuar, veprim ky që i shpëtoi jetën foshnjës.

Menjëherë më pas shihet nëna e foshnjës që vrapon me vonesë për ta kapur karrocën.

Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat
Sondazh Pas votimit të projektligjeve për shndërrimin e FSK-së në ushtri, a mund të ketë inskenime nga Serbia për një luftë të re në Ballkan?
Loading...