Ja lista me 157 emra origjinalë ilirë për fëmijën tuaj - Bota Sot
Ja lista me 157 emra origjinalë ilirë për fëmijën tuaj

Ndryshe

Ja lista me 157 emra origjinalë ilirë për fëmijën tuaj

Më: 5 korrik 2018 Në ora: 21:45
Ja lista me 157 emra origjinalë ilirë për fëmijën tuaj

Jeni në një pritje të ëmbël dhe po mendoni për emrin që do i vini fëmijës që po vjen në jetë?

Mos u mendoni shumë të gjeni emra të huaj për fëmijën tuaj. Kjo është një listë me emra të vjetër ilirë të cilët janë fantastikë.

Janë emra fantastikë, shumicën e të cilëve mund të mos i kemi dëgjuar. Si ju duken emrat Siloria, Jolka, Andata, Daorsa për vajza?

Po emrat Etrit, Jorik, Kail, Tedian për djem?

Shikoni më poshtë një listë me plot 157 emra ilirë për vajza e djem.

Ja lista me 157 emra origjinalë ilirë për fëmijën tuaj:

Image

 

 

Shfaq komentet
comments powered by Disqus
Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat
Sondazh Pas votimit të projektligjeve për shndërrimin e FSK-së në ushtri, a mund të ketë inskenime nga Serbia për një luftë të re në Ballkan?
Loading...