Babai mëson të bijën se si duhet të trajtohet nga një mashkull - Bota Sot
Babai mëson të bijën se si duhet të trajtohet nga një mashkull

Ndryshe

Babai mëson të bijën se si duhet të trajtohet nga një mashkull

Më: 6 korrik 2018 Në ora: 21:11
Pamje nga video

Një baba ka zgjedhur që takimin e parë në jetë vajza e saj ta ketë pikërisht me të atin e saj.

Ai i ka bërë asaj një ftesë, i ka blerë fustan dhe e dërgon vajzën 5 vjeçare në një takim romantik.

I ati ka për qëllim të mësoj që në fëmijëri të bijën se kjo është mënyra me të cilën duhet të mësohet ajo që të trajtohet.

E gjithë kjo rezultojë në një natë të paharrueshme për babin dhe vajzën.

Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat
Sondazh Pas votimit të projektligjeve për shndërrimin e FSK-së në ushtri, a mund të ketë inskenime nga Serbia për një luftë të re në Ballkan?
Loading...