Kur kombëtarja të prish dasmën - Bota Sot
Kur kombëtarja të prish dasmën

Ndryshe

Kur kombëtarja të prish dasmën

Më: 7 korrik 2018 Në ora: 19:10
Dasma

Anglia është gjysmëfinalistja e tretë e Kupës së Botës. "Tre Luanët" mposhtën  me shifrat e pastra 2-0 Suedinë, por kjo nuk ishte e vetmja mënyrë për të tërhequr vëmendjen.

Anglezët janë të njohur për mënyrën që bëjnë tifozllëk, dhe ndeshjen kundër skandinavevë nuk i ka ndaluar as një dasëm.

Shumica nga ata kanë shfrytëzuar telefonat e tyre, por kishte edhe nga ato dasma që ndeshjen Angli-Suedi e kanë shfaqur në televizor. 

Image
Shfaq komentet
comments powered by Disqus
Më të lexuarat
Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat
Sondazh
test
Tjera