Propozimi për fejesë mbi Hënë për 125 milionë euro - Bota Sot
Propozimi për fejesë mbi Hënë për 125 milionë euro

Ndryshe

Propozimi për fejesë mbi Hënë për 125 milionë euro

Më: 9 korrik 2018 Në ora: 18:36
Foto ilustrim

Agjencia "ApoteoSurprise" do të vendosë nga viti 2022 mundësinë e propozimit për fejesë mbi Hënë, e cila do të kushtojë 125 milionë euro.

Në kumtesën e agjencisë thuhet se çdo person që është i dashuruar dhe i pasur duhet të rezervojë komplet organizimin e shërbimit, por para kësaj duhet të kalojë trajnimin fizik dhe teknik në kohë zgjatej prej 12 javësh.

Më të lexuarat
Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat
Sondazh
test
Tjera