Gruaja i shpëton mrekullisht 3 plumbave - Bota Sot
Gruaja i shpëton mrekullisht 3 plumbave

Ndryshe

Gruaja i shpëton mrekullisht 3 plumbave

Më: 10 korrik 2018 Në ora: 06:39
Pamje nga ngjarja

Një grua ia ka dalë që ti shpëtojë plumbave të një personi të armatosur në Londër. Sipas pamjeve nga CCTV, vrasësi vrapoi në drejtim të makinës së saj dhe qëlloi dritaren tre herë.

Fatmirësisht 51-vjeçarja që po priste të hapej semafori i shpëtoi të shtënave duke mos marrë asnjë lëndim. Njëri prej plumbave theu dritaren e makinës, ndërsa dy të tjerat i kaluan para syve.

Detektivët kanë nisur hetimet për personin e armatosur që bëri këtë sulm rreth orës 8:40 të mëngjesit me 14 maj. I dyshuari u zhduk menjëherë nga skena. Policët mendojnë se sulmi ka qenë i menduar dhe dikush dëshiron vdekjen e gruas.

Image
Më të lexuarat
Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat
Sondazh
test
Tjera