Udhëtari ngujohet në mes të trenit dhe platformës - Bota Sot
Udhëtari ngujohet në mes të trenit dhe platformës

Ndryshe

Udhëtari ngujohet në mes të trenit dhe platformës

Më: 12 korrik 2018 Në ora: 16:45
Foto ilustrim

Një incident ndodhi në një stacion metroje në zonën e Bostonit këtë mëngjes, kur një pasagjer ishte mbërthyer në mes të një treni dhe një platforme, thanë autoritetet lokale, sipas të cilave ishte nxjerrë dhe dërguar në spital.

Aksidenti ndodhi në Stacionin e Tregut Qendror në Kembrixh, Masaçusets, diku pas orës shtatë të mëngjesit, njoftoi AP.

Më të lexuarat
Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat
Sondazh
test
Tjera