Vetëm kujdestarja e vërejti fëmijën që po përpëlitej nën sipërfaqen e ujit të pishinës - Bota Sot
Vetëm kujdestarja e vërejti fëmijën që po përpëlitej nën sipërfaqen e ujit të pishinës

Ndryshe

Vetëm kujdestarja e vërejti fëmijën që po përpëlitej nën sipërfaqen e ujit të pishinës

Më: 2 gusht 2018 Në ora: 23:26
Pamje nga video

Kujdestarja e një pishine në Shtetet e Bashkuara, ishte vetmja që e vërejti një fëmijë, që po mbytej dhe vërehej me vështirësi, sepse ishte i tëri nën sipërfaqen e ujit.

Pranë viktimës që përpëlitej, ishin edhe shumë pushues në goma, por asnjëri nuk po e shihte çfarë ndodhte pranë.

“Kjo është arsyeja, pse çdo pishinë apo plazh duhet ta ketë nga një kujdestar të specializuar” shkruan përbri videos që është shpërndarë në internet.

Me këtë rast, kërkohet të bëhet kujdes të shtuar gjatë vizitave nëpër pishina të pambrojtura ku nuk ka kujdestar.

Shfaq komentet
comments powered by Disqus
Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat
Sondazh Pas votimit të projektligjeve për shndërrimin e FSK-së në ushtri, a mund të ketë inskenime nga Serbia për një luftë të re në Ballkan?
Loading...