Arrestohet burri me dyshimin për vrasje, pasi gruaja i vdiq me makinë në liqen - Bota Sot
Arrestohet burri me dyshimin për vrasje, pasi gruaja i vdiq me makinë në liqen

Ndryshe

Arrestohet burri me dyshimin për vrasje, pasi gruaja i vdiq me makinë në liqen

Më: 10 gusht 2018 Në ora: 17:54
Pamje nga ngjarja

Një burrë është arrestuar me dyshimin për vrasje pasi gruaja e ti u vra kur një makinë është zhytur në një kodër të pjerrët dhe është ulur në një rezervuar.

Njeriu kishte pohuar se ai kishte dalë nga makina për të marrë një fotografi të mbajtur nga një moment i bukurisë para se të rrokulliset poshtë kodrës.

Ai i tha policisë se ai mendonte se gruaja e tij kishte dalë edhe përpara se zbulimi i Land Rover-it të rrëzohej 50 metra nga një rrugë dhe u bë pjesërisht i zhytyur në ujë.

Megjithatë, hetuesit në Spanjë e kanë arrestuar atë për vrasje pas një hetimi.

Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat
Sondazh Pas votimit të projektligjeve për shndërrimin e FSK-së në ushtri, a mund të ketë inskenime nga Serbia për një luftë të re në Ballkan?
Loading...