Pa vajzën vetëm në plazh, shikoni çfarë bën për t’i lënë përshtypje - Bota Sot
Pa vajzën vetëm në plazh, shikoni çfarë bën për t’i lënë përshtypje

Ndryshe

Pa vajzën vetëm në plazh, shikoni çfarë bën për t’i lënë përshtypje

Më: 13 gusht 2018 Në ora: 07:10
Pamje nga video

Një djalë pa një vajzë vetëm në plazh dhe vendosi të bëjë diçka për t’i lënë përshtypje asaj.

Ai niset në drejtim të saj dhe bën kthimin mbrapa para saj, për t’i lënë përshtypje asaj.

Shikoni se si e bën atë:

Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat
Sondazh Pas votimit të projektligjeve për shndërrimin e FSK-së në ushtri, a mund të ketë inskenime nga Serbia për një luftë të re në Ballkan?
Loading...