Për inati të gruas hyn me aeroplan në shtëpi - Bota Sot
Për inati të gruas hyn me aeroplan në shtëpi

Ndryshe

Për inati të gruas hyn me aeroplan në shtëpi

Më: 13 gusht 2018 Në ora: 20:40
Foto ilustrim

Piloti i një aeroplani të vogël ka humbur jetën, kur aeroplani që ai operonte, me sa duket qëllimisht, hyri në shtëpinë e tij në Payson në Utah të SHBA-së.

Incident i paparë ndodhi në ora 2.30 sipas kohës lokale, dhe mediat e atjeshme raportojnë se dy persona, një grua dhe një fëmijë, që ishin në atë moment në shtëpi, shpëtuan pa dëmtime, raporton AP.

Sipas zyrtarëve, piloti i cili humbi jetën, me qëllim hyri me aeroplan në shtëpinë e tij disa orë pasi u arrestua dhe u lirua me dyshimin për sulm ndaj gruas së tij.

Dëshmitarët thanë se të dy ata ishin grindur derisa po pinin.

Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat
Sondazh Pas votimit të projektligjeve për shndërrimin e FSK-së në ushtri, a mund të ketë inskenime nga Serbia për një luftë të re në Ballkan?
Loading...