Dhëndri kërkon ish të dashurën si shoqëruese në dasmë - Bota Sot
Dhëndri kërkon ish të dashurën si shoqëruese në dasmë

Ndryshe

Dhëndri kërkon ish të dashurën si shoqëruese në dasmë

Më: 16 gusht 2018 Në ora: 06:17
Ilustrim

Çiftet në prag të martesës duket se nuk janë edhe aq të dashuruar edhe të qetë, të paktën kështu kanë bërë të ditur disa prej tyre që kanë treguar problemet para martesës.

Më i çuditshëm është rasti kur një çift kanë pasur mosmarrëveshje, pasi që bashkëshorti dëshironte që si shoqëruese të dhëndrit të kishte ish të dashurën. 

Sipas tyre gjithçka erdhi në pikën e ndarjes, por më pas dhëndëri hoqi dorë nga kërkesa e tij dhe marrëdhëniet u rregulluan.

Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat
Sondazh Pas votimit të projektligjeve për shndërrimin e FSK-së në ushtri, a mund të ketë inskenime nga Serbia për një luftë të re në Ballkan?
Loading...