Kamarierja u shërben klientëve lakuriq

Ndryshe

Kamarierja u shërben klientëve lakuriq

Më: 19 gusht 2018 Në ora: 16:21
Kamarierja

Klientët të cilët ndalojnë për të pirë ndonjë birrë dhe për t’u relaksuar në mbrëmje, në lokalin e quajtur “Lee’s Landing Docking Bar”, në Maryland do të dalin të befasuar.

Kjo pasi kamarierja e cila u shërbente atyre ishte më ndryshe se që e kishin pritur.

Ajo në vend të rrobave kishte ngjyrosur trupin me ngjyra por thuajse nuk vërehej fare. Disa nuk e vërenin fare gjestin e bërë ajo. Vetëm e falënderonin pasi i shërbente me pije.

Por, çuditërisht, njerëzit filluan të shikojnë atë që po ndodhte, dhe pas pak Shannon u bë qendra e vëmendjes, disa nga reagimet e klientëve të saj ishin vetëm qesharake.

Shannon vendosi që uniformen e kamarierës ta zëvendësojë me një pamje unike.

Image
Shfaq komentet
comments powered by Disqus
Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat