Hoteli me 16 kate nëntokësore

Ndryshe

Hoteli me 16 kate nëntokësore

Më: 20 gusht 2018 Në ora: 16:41
Hoteli luksoz "InterContinental Shanghai Wonderland"

Hoteli luksoz "InterContinental Shanghai Wonderland" do të hapet deri në fund të vitit.

Është interesante se do të ketë 18 kate, nga të cilat 16 janë nën nivelin e tokës.

Hoteli mbulon një sipërfaqe prej 61.000 metra katrorë, dhe do të ketë 336 dhoma dhe apartamente me ballkone.

Shfaq komentet
comments powered by Disqus
Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat