Kjo është ura më e frikshme në botë - Bota Sot
Kjo është ura më e frikshme në botë

Ndryshe

Kjo është ura më e frikshme në botë

Më: 28 gusht 2018 Në ora: 07:11
Pamje nga video

A do të guxonit të kalonit nëpër këtë urë?

Një urë në Virgjinia, SHBA, është me të vërtetë e frikshme.

Ajo përveç që është shumë e lartë, kalon nëpër lumin ‘New River’ dhe malet e Virgjinias.

Se sa e frikshme është kjo urë, shikoni videon më poshtë: 

Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat
Sondazh Pas votimit të projektligjeve për shndërrimin e FSK-së në ushtri, a mund të ketë inskenime nga Serbia për një luftë të re në Ballkan?
Loading...