Mijëra bletë pushtojnë New York-un - Bota Sot
Mijëra bletë pushtojnë New York-un

Ndryshe

Mijëra bletë pushtojnë New York-un

Më: 29 gusht 2018 Në ora: 19:19
Bletë pushtojnë New York-un

Mijëra bletë pushtuan një kioskë që shërbente hot dog në Times Square të New York-ut. Ato thjesht po kërkonin një vend për të qëndruar që ti shpëtonin temperaturave të larta. 

Zyrtari Michael Lauriano deshi 45 minuta që të largonte të gjitha bletët dhe ti dërgonte për në Long Island. 

Shumë kalimtarë panë spektakël me bletët që qëndronin sipër cadrës dhe fatmirësisht nuk pati asnjë lëndim.

Image
Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat
Sondazh Pas votimit të projektligjeve për shndërrimin e FSK-së në ushtri, a mund të ketë inskenime nga Serbia për një luftë të re në Ballkan?
Loading...