Moment shokues, motori i ujit shpërthen papritur, një burrë dhe një fëmijë fluturojnë në ajër - Bota Sot
Moment shokues, motori i ujit shpërthen papritur, një burrë dhe një fëmijë fluturojnë në ajër

Ndryshe

Moment shokues, motori i ujit shpërthen papritur, një burrë dhe një fëmijë fluturojnë në ajër

Më: 2 shtator 2018 Në ora: 14:26
Të dy pasagjerët, një burrë dhe një fëmijë kanë mbetur të plagosur rëndë

Një motor uji ka shpërthyer në Detin e zi, Rusi, duke hedhur në ajër dy pasagjerët. Ngjarja e rëndë ka ndodhur në Gelendzik, në pjesën ruse të Detit të zi.

Të dy pasagjerët, një burrë dhe një fëmijë kanë mbetur të plagosur rëndë. Policia ka hapur një hetim për të zbuluar shkaqet e këtij shpërthimi.

Më të lexuarat
Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat
Sondazh
test
Tjera