Ky qen ka makinën e vet dhe vozitet në autostradë - Bota Sot
Ky qen ka makinën e vet dhe vozitet në autostradë

Ndryshe

Ky qen ka makinën e vet dhe vozitet në autostradë

Më: 9 shtator 2018 Në ora: 23:00
Pamje nga vendi i ngjarjes

A mendoni se dikush do t’ju besojë nëse i thoni se keni parë një qen në makinën e tij në autostradë?

Duket se shumë njerëz do të dyshonin këtë histori. Megjithatë, disa njerëz arritën të regjistrojnë këtë moment të çuditshëm dhe lansuan videon në rrjetet sociale.

Shfaq komentet
comments powered by Disqus
Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat
Sondazh Pas votimit të projektligjeve për shndërrimin e FSK-së në ushtri, a mund të ketë inskenime nga Serbia për një luftë të re në Ballkan?
Loading...