Shoferi mbijeton mrekullisht: E zë gjumi në timon dhe godet kamionin - Bota Sot
Shoferi mbijeton mrekullisht: E zë gjumi në timon dhe godet kamionin

Ndryshe

Shoferi mbijeton mrekullisht: E zë gjumi në timon dhe godet kamionin

Më: 10 shtator 2018 Në ora: 13:16
Pamje nga video

Një video frikësuese u lansua në internet në të cilën shoferi i furgonit të shpërndarjes mbijetoi një përplasje të tmerrshme.

Furgoni u shkatërrua plotësisht nga e majta, dhe shoferi nuk mundi të besojë që sapo mbijetoi.

Çdo gjë ndodhi në fshatin Mylushi të Ukrainës në fund të gushtit, dhe shoferi i furgonit pësoi vetëm lëndime të lehta, ashtu si edhe shoferi i kamionit që ai kishte goditur.

Më të lexuarat
Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat
Sondazh
test
Tjera