Gjuetari merr surprizë të ëmbël nga dreri që deshi ta vriste, ja momenti që të shkrin zemrën - Bota Sot
Gjuetari merr surprizë të ëmbël nga dreri që deshi ta vriste, ja momenti që të shkrin zemrën

Ndryshe

Gjuetari merr surprizë të ëmbël nga dreri që deshi ta vriste, ja momenti që të shkrin zemrën

Më: 16 shtator 2018 Në ora: 09:23
Pamje nga video

Mirëpo duket se karriera e tij prej ‘vrasësi’ të kafshëve i ka ardhur fundi.

Ai ka postuar një video në youtube të një momenti goxha të ndjeshëm mes tij dhe presë së tij

Dreri i vogël shihet duke iu afruar gjuetarit dhe pasi që arrin të krijojë zonën e besimit më njeriun, i afrohet atij dhe e lë ta prekë në kokë.

Ne shpresojmë shumë që ky moment t’ia ketë ndërruar mendjen gjuetarin që të heq dorë nga vrasja e kafshëve.

Shfaq komentet
comments powered by Disqus
Më të lexuarat
Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat
Sondazh
test
Tjera