Moti me shi nuk i brengosi aspak, turistët u zbavitën në rrugë - Bota Sot
Moti me shi nuk i brengosi aspak, turistët u zbavitën në rrugë

Ndryshe

Moti me shi nuk i brengosi aspak, turistët u zbavitën në rrugë

Më: 28 shtator 2018 Në ora: 22:07
Pamje nga video

Turistët që ndodheshin në Benidorm të Spanjës, nuk mundën të bëjnë plazh, shkaku i motit me shi dhe të vranët.

Por, kjo nuk i brengosi disa prej tyre, që u zbavitën me dyshekët e fryrë, nëpër rrugët që i kishte vërshyer uji.

Madje, disa i shfrytëzuan edhe tavolinat e kthyera së prapthi, që të rrëshqasin nëpër ujin e mbledhur nga reshjet e pandërprera.

Loja e tyre nëpër rrugë të hapura nuk shkoi gjatë, sepse u ndaluan nga policët sepse rrezikonin të lëndoheshin dhe qëndronin në rrugë të hapur.

Shfaq komentet
comments powered by Disqus
Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat
Sondazh Pas votimit të projektligjeve për shndërrimin e FSK-së në ushtri, a mund të ketë inskenime nga Serbia për një luftë të re në Ballkan?
Loading...