Kali futet në kafene - Bota Sot
Kali futet në kafene

Ndryshe

Kali futet në kafene

Më: 5 tetor 2018 Në ora: 08:45
Pamje nga videoja

Një kali i arratisur ishte shkak për panikun e çmendur në një kafene franceze, kur ai hyri brenda ambienteve të lokalit.

Kali hyri në një bar pasi iku nga stalla e tij e garave në qytetin e Chantilly, në veri të Parisit, ai vrapoi në nëpër kafene duke shkelur këmbët e pasme në ajër.

Pamjet e kapur nga kamerat e sigurisë shihet se kali vrapoi nga një skaj i barit në tjetrin, duke e bërë një kthesë dhe duke u futur në tavolina dhe karrige përpara se të nisej.

Stephane Jasmin, pronari i bareve, tha se askush nuk u lëndua në këtë incident, ndonëse ishte habitur me atë që kishte ndodhur. Kishte vetëm shtatë konsumatorë në momentin që kali hyri.

Shfaq komentet
comments powered by Disqus
Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat
Sondazh Pas votimit të projektligjeve për shndërrimin e FSK-së në ushtri, a mund të ketë inskenime nga Serbia për një luftë të re në Ballkan?
Loading...