Nëna hedh dy vajzat binjake nga vetura, njëra prej tyre shpëton! - Bota Sot
Nëna hedh dy vajzat binjake nga vetura, njëra prej tyre shpëton!

Ndryshe

Nëna hedh dy vajzat binjake nga vetura, njëra prej tyre shpëton!

Më: 7 nëntor 2018 Në ora: 23:25
Dy vajzat binjake

Një moment i ndjeshëm është publikuar së fundi i dy foshnjave binjake të porsalindura.

Foshnjat u gjetën në një pjesë të rrugës në Filipine, pasi u hodhën nga një makinë në lëvizje.

Nëna besohet të ketë hedhur foshnjat nga një automjet, mëngjesin e hershëm.

Çuditërisht, një nga vajzat e vogla mbijetoi dhe u shpëtua pasi banorët dëgjuar britmat që vinin në afërsi të shtëpive.

Por tjetra binjake që ishte dukshëm më e vogël dhe më e dobët, ishte tashmë pavetëdije dhe lëkura e saj ishte kthyer në një ngjyrë të zbehtë, transmeton Indeksonline.

Mjekët konstatuan vdekjen e saj pas mbërritjes në spital.

Videoja në fjalë tregon se si një nga foshnjat po qante dhe po lëvizte krahët e këmbët në ajër. Banorët e i vunë një batanije dhe e larguan nga toka ku po qëndronte.

Image
Shfaq komentet
comments powered by Disqus
Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat
Sondazh Pas votimit të projektligjeve për shndërrimin e FSK-së në ushtri, a mund të ketë inskenime nga Serbia për një luftë të re në Ballkan?
Loading...