Binjakët 11-muajsh vazhdojnë të bëjnë njëri-tjetrin të qeshin, por mbani sytë mbi foshnjën me bluzë ngjyrë blu - Bota Sot
Binjakët 11-muajsh vazhdojnë të bëjnë njëri-tjetrin të qeshin, por mbani sytë mbi foshnjën me bluzë ngjyrë blu

Ndryshe

Binjakët 11-muajsh vazhdojnë të bëjnë njëri-tjetrin të qeshin, por mbani sytë mbi foshnjën me bluzë ngjyrë blu

Më: 9 nëntor 2018 Në ora: 18:16
Pamje nga video

Jepni njerëzve një qesh të vërtetë dhe ju keni vënë ato në lehtësi dhe keni bëri një lidhje të shpejtë.

Këta binjakë 11-muajsh nuk mundën të kontrollonin të qeshurën e tyre pasiqë shikonin njëri-tjetrin, transmeton lajmi.net.

Ata janë binjakë, kështu që ata tashmë kanë një lidhje të veçantë, por sapo filluan të qeshin, ata thjesht nuk mundën të ndalonin, dhe ata vazhduan të hidhnin njëri-tjetrin duke vazhduar histeri derisa të gjithë të qeshnin në dhomë!

Tani mbani sytë mbi foshnjën në të majtë – unë nuk munda të mos qesh!

Shfaq komentet
comments powered by Disqus
Më të lexuarat
Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat
Sondazh
test
Tjera