"Ke një merimangë", 23 vjeçari arrestohet pas veprimeve të çuditshme - Bota Sot
"Ke një merimangë", 23 vjeçari arrestohet pas veprimeve të çuditshme

Ndryshe

"Ke një merimangë", 23 vjeçari arrestohet pas veprimeve të çuditshme

Më: 14 nëntor 2018 Në ora: 23:50
Pamje nga videoja

Kamerat e sigurisë kanë kapur momentin kur një burrë nuhat dhe provon flokët e një vajze, ndërsa ndodhen në ashensor.

Burri i tha vajzës së re, se kishte një merimangë në kokën e saj.

23 vjeçari, i quajtur në mediat lokale si Z. Zhong, filloi të prekte flokët e viktimës së tmerruar, në ashensorin e një apartamenti Yunlin County, Taivan, më 7 nëntor.

 Burri i tha vajzës se do të hiqte merimangën nga flokët e saj, por teksa kaluan dy minuta, ai thjesht po nuhaste flokët e zeza, duke i vënë në gojë, ndërsa vajza thuajse ishte paralizuar nga frika.

Vajza më në fund u largua dhe i tregoi të dashurit të saj, që raportoi rastin tek rojet e sigurisë së ndërtesës.

I riu u arrestua në dhomën e tij në të njëjtën ndërtesë.

Denoncuesi tha: "E dashura ime u ndesh me perversin brenda ashensorit. Pas një kohe, ai i tha të dashurës sime se ajo kishte një merimangë në flokët e saj. E dashura ime nuk dysho në fillim, por pas një kohe, ajo ndjeu se diçka po shkonte keq".

Shfaq komentet
comments powered by Disqus
Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat
Sondazh Pas votimit të projektligjeve për shndërrimin e FSK-së në ushtri, a mund të ketë inskenime nga Serbia për një luftë të re në Ballkan?
Loading...