Çfarë kanë bërë këta dy djelmosha pas përleshjes ka befasuar të gjithë - Bota Sot
Çfarë kanë bërë këta dy djelmosha pas përleshjes ka befasuar të gjithë

Ndryshe

Çfarë kanë bërë këta dy djelmosha pas përleshjes ka befasuar të gjithë

Më: 23 nëntor 2018 Në ora: 15:17
Dy shokë përleshen shumë nëjri me tjetrin

Dy shokë përleshen shumë nëjri me tjetrin, por ajo se çfarë kanë bërë në fund ka befasur të gjithë

Një djalë me bluzë u gjend në pozitë të keqe kur u përball me shokun e tij.

Djaloshi me bluzë është raportuar se e kishte tradhëtuar shokun e tj të ngushtë dhe ky në shenjë hakmarreje e godet atë në mënyrën më ta ashpër.

Në fillim ky i bllokon disa goditje djalit me maicë, por që më pas e pëson keq duke u shtrirë për tokë.

Por ajo se çfarë kanë bërë më pas këta dy djemë ka befasuar të gjithë. Ata i shtrinë dorën njëri-tjetrit dhe prap vazhdojnë sikurse nuk kishte ndodhur asgjë. 

Shfaq komentet
comments powered by Disqus
Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat
Sondazh Pas votimit të projektligjeve për shndërrimin e FSK-së në ushtri, a mund të ketë inskenime nga Serbia për një luftë të re në Ballkan?
Loading...