Donte ta “shëronte” se ishte gay, babai detyron 11-vjeçarin që të shkojë me njerkën - Bota Sot
Donte ta “shëronte” se ishte gay, babai detyron 11-vjeçarin që të shkojë me njerkën

Ndryshe

Donte ta “shëronte” se ishte gay, babai detyron 11-vjeçarin që të shkojë me njerkën

Më: 25 nëntor 2018 Në ora: 13:17
Daniel Dowling dhe babai i tij

Një djalë 11-vjeçar është detyruar nga babai i tij që të kryente marrëdhënie seksuale me njerkën në mënyrë që ta “shëronte” nga të qenit gay.

Daniel Dowling, i cili tashmë është një i rritur në të 30-at, rrëfen se vazhdon të ndiqet nga “fantazma” e parfumit të njerëks së tij.

Daniel e humbi virgjërinë me njerkën e cila e abuzoi më shumë 10 herë gjatë kohës që jetonin bashkë.

Gjatë gjykimit në gjykatë, babai i tij deklaroi se e kishte keqtrajtuar të birin për ta”provuar dhe drejtuar atë në drejtimin e duhur dhe për të mos shkuar në rrugën e homoseksualitetit”.

36-vjeçari tha se abuzimi filloi ndërsa luanin një lojë dhe papritur njerka e tij përfundoi krejtësisht e zhveshur.

Në një tjetër rast të pështirë, Danielit i ishte thënë t’i jepte njerkës e tij, e cila ishte e prangosur lakuriq në shtrat, një puthje të natës së mirë para se babai i tij t’i bashkohej dhe ata të kryenin marrëdhënie seksuale të tre.

Por tani, pas shumë vitesh vuajtjesh psikologjike, ai i ka parë torturuesit e tij të burgosur pasi provoi fajësinë e të atit, një ish-punëtor i Ministrisë së Mbrojtjes.

Warped Richard Dowling u burgos për pesë vjet dhe ish partnerja e tij, Annette Breakspear me 8 vite. Agresorët u identifikuan pasi Danieli mori guximin të linte mënjanë anonimitetin dhe të fliste hapur.

Image
Shfaq komentet
comments powered by Disqus
Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat
Sondazh Pas votimit të projektligjeve për shndërrimin e FSK-së në ushtri, a mund të ketë inskenime nga Serbia për një luftë të re në Ballkan?
Loading...